Akademia Biznesu Vadain

To coś więcej niż tylko szkolenia.
TO WSPÓLNY ROZWÓJ Z VADAIN.

Chcesz poszerzać horyzonty i zdobywać nową wiedzę, 
która przełoży się na rozwój Twojego biznesu?

Chętnie Ci w tym pomożemy!

Czym jest ABV?

Istotnym elementem filozofii naszej firmy jest wspieranie naszych klientów i przekazywanie im cennych wskazówek. Obecnie idziemy o krok dalej, oferując Ci udział w innowacyjnym projekcie, jakim jest Akademia Biznesu Vadain.

Przyłącz się do nas i zyskaj dostęp do wartościowej wiedzy, nie przeznaczając na to fortuny.

W Vadain stawiamy na Twój rozwój i rozwój Twojego Biznesu!

ABV posiada w swojej ofercie:

Szkolenie Structogram

[et_pb_image_n10s src=”https://vadain.pl/wp-content/uploads/structogram.jpg” n10s_type=”cali” image_as_url=”off” animation=”off” _builder_version=”3.18.9″][/et_pb_image_n10s]

Structogram® to nazwa systemu treningowego, który jako jedyny na rynku rozwoju osobistego oparty jest na badaniach genetycznych. Umożliwia on dogłębne poznanie indywidualnej struktury mózgu, co pozwala na prowadzenie życia i biznesu zgodnie ze swoją naturą, bazując na tym, co postrzegamy jako autentyczne. Trening Structogram® pozwala zrozumieć, jak rozpoznać te obszary, zyskując tym samym cenną wiedzę o sobie, swoich klientach czy pracownikach.

Na całym świecie ponad 1 milion ludzi ze wszystkich branż biznesu wzięło udział w szkoleniach Structogramu®. W Polsce metodologia ta obecna jest od 7 lat, do tej pory przeszkolono ponad kilkaset firm i kilkanaście tysięcy osób.

Zapisy w dziale kontaktu z klientem bądź u doradcy.

Szkolenie poświęcone produktom Vadain i technikom sprzedaży

Co stanowi kluczowy element sprawnie funkcjonującego biznesu?
Odpowiedź jest prosta: sprzedaż.

[et_pb_image_n10s src=”https://vadain.pl/wp-content/uploads/sprzedaz.jpg” n10s_type=”cali” image_as_url=”off” animation=”off” _builder_version=”3.18.9″ box_shadow_position=”outer” box_shadow_position_button=”outer”][/et_pb_image_n10s]

W ramach Akademii Biznesu Vadain oferujemy Ci darmowe szkolenie z produktów Vadain oraz technik sprzedaży, które prędko przełożą się na Twoje wyniki.
Przed Tobą niepowtarzalna okazja na zgłębienie tajników powstawania naszych produktów i zapoznanie się z procesem produkcyjnym „od podszewki”.

Dzięki temu szkoleniu będziesz mieć pewność, że klient nie zaskoczy Cię trudnym pytaniem, a Ty zdobędziesz jego uznanie jako niepodważalny ekspert w swojej branży.

Zapisy w dziale kontaktu z klientem bądź u doradcy.

Szkolenie z materiałoznawstwa i trendów rynkowych

Czy wiesz, czym tak naprawdę jest bawełna lub poliester?
Wiesz, jak materiał, z której uszyto tkaninę może przełożyć się na jej właściwości?

[et_pb_image_n10s src=”https://vadain.pl/wp-content/uploads/materialy.jpg” n10s_type=”cali” image_as_url=”off” animation=”off” _builder_version=”3.18.9″ box_shadow_position=”outer” box_shadow_position_button=”outer”][/et_pb_image_n10s]

Meandry wiedzy o najróżniejszych materiałach z przyjemnością przybliży Ci Małgorzata Bernady – uznana projektantka tkanin i tekstyliów, wysokiej klasy specjalistka w zakresie projektów wnętrz ze szczególnym naciskiem na realizacje tekstylne i wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Dzięki temu szkoleniu nie tylko staniesz się prawdziwym znawcą materiałów, ale i dowiesz się więcej na temat najważniejszych trendów w branży tekstylnej. To pomoże Ci lepiej dopasować ofertę do oczekiwań klientów oraz przewidywać ich potrzeby
z wyprzedzeniem.

Zapisy w dziale kontaktu z klientem bądź u doradcy.

Szybki Angielski metodą Colina Rose

[et_pb_image_n10s src=”https://vadain.pl/wp-content/uploads/metodacolina.jpg” n10s_type=”cali” image_as_url=”off” animation=”off” _builder_version=”3.18.9″ box_shadow_position=”outer” box_shadow_position_button=”outer”][/et_pb_image_n10s]

W dzisiejszym biznesie znajomość języka angielskiego coraz częściej okazuje się niezbędna. To dzięki niej masz szansę poszerzać zakres działalności poprzez zaznaczenie swojej obecności na rynkach zagranicznych. To ona umożliwia Ci realizację intratnych projektów hotelowych czy inwestycyjnych.

Obawiasz się, że nauka języka jest długa i żmudna? Wcale nie musi tak być! Dzięki kursowi Szybki Angielski w przeciągu zaledwie 6 miesięcy zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci na swobodną komunikację.

Dowiedz się więcej na www.szybkiangielski.pl

Jesteś architektem?

Projektujesz wnętrza?

Ogromnie cenimy ważną rolę architektów w sklepach naszych Partnerów. Naszą misją w programie Vadain Partner Club Architekt jest wynagrodzenie Twoich wysiłków poprzez współpracę z naszymi partnerami.

Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat