Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, firma Vadain przygotowała trzecią edycję katalogu konfekcji SMART.

Z każdą kolejną odsłoną oferty SMART systematycznie rośnie liczba dostępnych w jej ramach tkanin – obecnie jest ich 186. Zgodnie z sugestiami klientów pojawiły się wśród nich popularne tkaniny wyróżniające się zwiewnością i delikatnością.

Obecna edycja katalogu SMART stanowi połączenie wszystkich wcześniejszych katalogów. Obecny katalog przybrał formę uniwersalnej teczki, a liczba wchodzących w jego skład tkanin co rok będzie poszerzana o nowości nawiązujące do aktualnych trendów aranżacji okiennych.

Kolekcja SMART nie bez powodu stanowi jeden z najpopularniejszych produktów naszej firmy. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią ponadczasową klasykę i szybką realizację zleceń. Wśród produktów wchodzących w skład tej kolekcji znajdują się praktyczne rolety rzymskie, estetyczne zasłony na kołach oraz funkcjonalne zasłony na haczykach Microflex, które gwarantują idealne ułożenie fałd. Czas realizacji wynosi maksymalnie 6 dni roboczych, a przejrzysty, łatwy w obsłudze system do składania zamówień gwarantuje maksymalną wygodę.

Kolekcja Vadain SMART została poszerzona o 4 nowe tkaniny i aż 34 kolory!

Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat