Miło nam poinformować, że zakończyliśmy pracę nad naszą najnowszą, niespotykaną dotąd kolekcją tkanin. Motywem przewodnim kolekcji Vadain | else jest zmiana – nieodłączna część życia, która umożliwia rozwój. Nie dziwi zatem, że wyselekcjonowane przez nas tkaniny znacząco różnią się od naszych dotychczasowych propozycji, a tym samym wprowadzają inspirujący powiew świeżości.

Kolekcja Vadain | else została podzielona na cztery linie tematyczne:

Structure – owoc dążenia do odnalezienia trzeciego wymiaru w świecie tekstyliów. Liczne efekty strukturalne, deformacje, plisowania czy marszczenia. Silna inspiracja drukiem 3D, a także ukłon w stronę geometrycznej prostoty.

Naturel – linia zainspirowana popularnym nurtem eko, wyróżniająca się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego. Nie brakuje w niej efektów sprania, splotów, supłów, naturalnych pogrubień przędzy, przebarwień i spłowień. Całość utrzymana w naturalnej palecie barw, z domieszką spłowiałych pasteli.

Sentimental – hołd dla stylu retro. Wyraźna inspiracja stylem lat 60. Paleta subtelnych pasteli uzupełniona o wyrazistą geometrię w stylu art deco. Modne efekty akwarelowe, marmurowe przebarwienia i cieniowania. Ukłon w stronę stylistyki vintage.

Glossy – idealny wybór dla zwolenników blasku i nasyconych barw utożsamianych z przepychem i scenicznością. Wszechobecny połysk i fascynacja strukturami metalicznymi. Esencja blichtru przywodząca na myśl tajemnicze miasto nocą.

Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat