Vadain Supernatural – kolekcja, która została stworzona z materiałów tekstylnych pochodzących z odzysku, a także z pokonsumpcyjnych butelek PET. Kierowała nami miłość do natury i piękna. Wierzymy, że jeżeli zadbamy o naturę, ona zadba o nas. Najwyższa pora zacząć żyć na tej planecie w harmonii z przyrodą.

Kolekcja stworzona z miłości do natury i piękna
Zadaliśmy sobie pytanie: dlaczego by tak nie połączyć pięknych i stylowych tkanin z działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju? Efektem jest kolekcja Supernatural, czyli odpowiedź na potrzeby zwolenników filozofii zero waste.
Tworząc ją, chcieliśmy okazać naturze szacunek, eliminując to, co zbędne: kolejne odpady. Za największą inspirację posłużyła nam sama natura. Jej fascynujące kolory, kształty i struktury zapierają dech w piersi i zachęcają, by o nią dbać.
Wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę, Zależało nam na tym, aby tkaniny były nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również trwałe.
Ponownie wykorzystaliśmy resztki i odpady takich materiałów jak wełna, akryl, poliester czy bawełna. Dzięki temu uniknęliśmy zmarnowania tego, co w przeciwnym razie stałoby się kolejnym odpadem. Taki system zarządzania używanymi surowcami zapewnia również oszczędności w zakresie zużycia wód i energii. Jest to najlepsza forma recyklingu.

Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat