O nas

DLACZEGO MY?

Jesteśmy częścią holenderskiego holdingu Venture Group, a na rynku polskim działamy już 25 lat. Dekoracje okienne naszej marki trafiają nie tylko do domów naszych klientów, ale także do hoteli, restauracji czy instytucji użytku publicznego. Czy wiesz, że nasze produkty znajdziesz aż w 500 salonach na terenie całej Polski?
Nasza wyspecjalizowana kadra posiada kompleksową wiedzę dotyczącą produktów, a także wspiera naszych partnerów we wszelkich procesach logistycznych związanych z zakupem.
Dysponujemy zapleczem magazynowym, które umożliwia nam obsługę kilkunastu tysięcy zamówień w miesiącu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Od samego początku przyświeca nam jasny cel: szycie wysokiej jakości dekoracji okiennych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Nasze bogate doświadczenie umożliwia nam realizację zarówno zamówień standardowych, jak i projektowych.
Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale i dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy otrzymali w pełni spersonalizowany produkt.

Vadain w liczbach

metrów tkanin przerabianych rocznie

docieramy do 11 krajów na całym świecie

lat doświadczenia

w centrali zatrudniamy ponad 300 pracowników

Jesteś architektem?

Projektujesz wnętrza?

Ogromnie cenimy ważną rolę architektów w sklepach naszych Partnerów. Naszą misją w programie Vadain Partner Club Architekt jest wynagrodzenie Twoich wysiłków poprzez współpracę z naszymi partnerami.

Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat