O nas

Poznajmy się bliżej!

Jesteśmy częścią holenderskiego holdingu Venture Group, a na rynku polskim działamy już ponad 20 lat. Od samego początku przyświeca nam jasny cel: szycie wysokiej jakości dekoracji okiennych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Nasze bogate doświadczenie umożliwia nam realizację zarówno zamówień standardowych, jak i projektowych. Dekoracje okienne naszej marki trafiają nie tylko do domów naszych klientów, ale także do hoteli, restauracji czy instytucji użytku publicznego. Czy wiesz, że znajdziesz nas w 500 salonach na terenie całej Polski

Starannie śledzimy najważniejsze trendy w branży tekstylnej i regularnie poszerzamy naszą ofertę o cenione na rynku nowości. Na nasze kolekcje łącznie składa się ponad 200 rodzajów tkanin! Dbałość o każdy detal jest dla nas priorytetem, dlatego podczas opracowywania projektu dekoracji korzystamy ze wsparcia merytorycznego technologów. Sami aktywnie wspieramy natomiast naszych klientów B2B, oddając im do użytku autorskie programy komputerowe do zamawiania naszych produktów oraz tworząc programy lojalnościowe wspierające sprzedaż.

Aby dowiedzieć się, gdzie znajdziesz produkty naszej marki, przejdź do zakładki Gdzie kupić. Jeśli prowadzisz salon dekoracji okiennych, zapraszamy Cię natomiast do naszej strefy partnera. Ta współpraca Ci się opłaci!

Vadain w liczbach

metrów tkanin przerabianych rocznie

docieramy do 11 krajów na całym świecie

lat doświadczenia

w centrali zatrudniamy ponad 300 pracowników
[wp_multi_store_locator_map id=212894]
Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat