VADAIN słynie z wszechstronnych kolekcji tkanin oraz produkcji najpiękniejszych zasłon i rolet rzymskich. Posiadamy jedną z największych szwalni w Europie, usytuowaną w logistycznym centrum Polski – Grudziądzu. Kierując się kunsztem, zawsze poszukujemy nowoczesnych rozwiązań oraz tkanin zgodnych z obecnymi trendami.

ZADANIA
budowanie strategii sprzedażowej, jak i marketingowej firmy, czynny udział w jej wdrożeniu
kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
opracowywanie planów sprzedaży, jak i nadzorowanie stopnia ich realizacji
zapewnianie sprawozdawczości sprzedażowej do Holandii
wdrażanie nowych produktów na rynek
 budowanie trwałych relacji biznesowych, negocjacje z kluczowymi klientami
zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż, marketing oraz współpraca z pozostałymi działami firmy, jak i firmami wspierającymi
koordynacja prac związanych z identyfikowaniem i wdrażaniem korzystnych kanałów sprzedaży
rozwój kompetencji oraz budowanie zaangażowania i efektywności zespołu

OFERUJEMY:
możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji
samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
niezbędne narzędzia pracy
wynagrodzenie podstawowe, premie oraz prowizje
ubezpieczenie na życie

WYMAGAMY:
wykształcenia wyższego (najlepiej wykształcenia ekonomicznego, które jest związane
z marketingiem oraz zarządzeniem)
wiedzy z zakresu zarządzania, technik sprzedaży, budowania marki
minimum 2 – letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku managera sprzedaży/marketingu
biegłej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie (rozmowy odbywają się
w języku angielskim)
wysoko rozwiniętych kompetencji managerskich
doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży/marketingu
zdolności do podejmowania szybkich i trafnych decyzji
konsekwencji w podejmowaniu działań
otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów
zorientowania na osiąganie celów
inicjatywy i samodzielności w działaniu, a jednocześnie otwarcie na zadania realizowane w grupie
prawo jazdy kat.B

Proszę o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim na adres: zwielgosz@vadain.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Q

Couldn’t find what you were looking for? Contact our support