TKANINY WELWETOWE

Kreatywność, urok i przemyślana, zrównoważona kompozycja.

Właśnie z tym kojarzy się klimat pracowni malarstwa, który stał się inspiracją do stworzenia sesji zdjęciowej tkanin welwetowych. Elementy sztuki związane z kształtem – rzeźba, lustra, figury geometryczne – niemal od niechcenia przeplatają się tutaj z barwą, tworząc spójną, przykuwającą wzrok całość. Wszystko za sprawą zastosowania wyraźnej dominanty kolorystycznej, obok której nie można przejść obojętnie. Kuszące odcienie i aksamitna struktura pozwalają stworzyć klimatyczne, niemal hipnotyzujące wnętrze, którego poszczególne aspekty idealnie ze sobą współgrają.

Cristal velvet

Elegancka tkanina o wyjątkowo delikatnym wzorze. Intrygujące połączenia wyrazistych i chłodnych barw uzupełnione o lśniące, miedziane akcenty składają się na wyrafinowaną, harmonijną całość. Paleta kolorystyczna uwodzi energetycznymi odcieniami kobaltu, butelkowej zieleni czy koniaku, jednak znalazło się w niej również miejsce dla bardziej subtelnych barw w postaci różu, ciemnego brązu, czy stonowanych szarości.

Soft velvet

Perłowa, aksamitna w dotyku tkanina w kojących odcieniach pudrowego różu i écru. Subtelne pastele emanują intymnością, a w połączeniu z intensywnym kolorem czerwonego wina tworzą wyjątkowo romantyczną atmosferę. Soft velvet inspiruje paletą 25 kolorów. Jej niezwykła struktura łączy w sobie miękkość i trwałość. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie idealnie sprawdzi się jako materiał tapicerski.

Obejrzyj aranżacje:

Pobierz katalog:

Jesteś architektem?

Projektujesz wnętrza?

Ogromnie cenimy ważną rolę architektów w sklepach naszych Partnerów. Naszą misją w programie Vadain Partner Club Architekt jest wynagrodzenie Twoich wysiłków poprzez współpracę z naszymi partnerami.

Witaj! W czym możemy pomóc?

Witaj! W czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj! W czym możemy pomóc?
Masz pytania?
Śmiało napisz do mnie, albo zadzwoń!
Rozpocznij poprzez:
chat